img

Zaczynaliśmy w 2005 roku od ciast oraz słonych tart i kiszy: solidnych, ręcznie wykonanych z naturalnych składników. Wspaniałe bezy - kawowa, żurawinowa, wiśniowa, pomarańczowa - stały się naszym znakiem rozpoznawczym.

Ale wciąż się rozwijamy i po wielu próbach udało nam się stworzyć przepisy i nauczyliśmy się piec kilka rodzajów chleba na specjalnym zakwasie. Do chleba proponujemy pasztety, pasty, kiszonki własnej produkcji.

Gotujemy też obiady twórczo korzystając z bogactwa polskiej i międzynarodowej kuchni. Lokalne, tradycyjne produkty łączymy z nietypowymi przyprawami i składnikami tworząc nowe smaki.

Dopełnieniem nowoczesnej kuchni Muffii są posiłki oferowane w formie diet pudełkowych.

Gotowe posiłki, ciasta, chleb i inne produkty można zamówić on-line z dowozem pod drzwi.

Wszystko co pieczemy, gotujemy, marynujemy, wędzimy i z czego da się skomponować posiłek, albo całe przyjęcie - można zamówić w naszym internetowym sklepie lub kupić na ulicy Burakowskiej 11.

Nasze obiady, ciasta, tarty maja domowy charakter, ale nowoczesny skład i wygląd.

Każdy produkt przygotowujemy ręcznie według autorskich receptur.

Nie stosujemy polepszaczy smaku oraz sztucznie przetworzonych dodatków.

Współpracujemy ze sprawdzonymi lokalnymi dostawcami, gospodarstwami zagrodowymi i niewielkimi producentami. Wspieramy ekologiczne i etyczne rolnictwo.

W ofercie mamy produkty wegeteriańskie i wegańskie.

Zapraszamy do Muffia Bakery - smakujcie, łączcie składniki, komponujcie posiłki, twórzcie z nami nowe smaki! Jedzenie to przygoda!

Zapraszamy do współpracy z Muffia Bakery!


img